III Carrera Universitat de València- Servei d’Educació Física i Esports
Resultados provisionales
<< Volver
Clasificación general
Página 17 de 70, mostrando 100 corredores de un total de 6998
P. gen.
P. cat.
Categoría
Dorsal
Nombre
T. oficial
T. real
Club
Local
1331
339
Senior M
3206
JULIAN GALVEZ OLBA
00:24:26
00:23:50
INDEPENDIENTE
NO
1335
340
Senior M
3808
LUIS ZAMORA ALCAÑIZ
00:24:27
00:23:58
BURJARUNNERS
NO
1339
341
Senior M
1657
SALVADOR RUBIO
00:24:27
00:23:17
INDEPENDIENTE
NO
1349
342
Senior M
7227
ROBERTO DEL CERRO CAVERO
00:24:29
00:22:48
MANGARRUFA TEAM
NO
1355
343
Senior M
1293
FRANCISCO NAVARRO MONFORTE
00:24:30
00:21:52
INDEPENDIENTE
NO
1365
344
Senior M
4497
RUBEN CONTRERAS CODOSERO
00:24:32
00:23:30
OLA K ASE RUNNERS
NO
1374
345
Senior M
783
FRAN GONZALEZ DE ALMEIDA
00:24:35
00:23:48
AE LA PORTE FRESCA
NO
1376
346
Senior M
4768
SIMON CASANOVA SANCHEZ
00:24:36
00:24:18
CA MELIANA
NO
1379
347
Senior M
2589
JOAQUIN EPILA DE JULIAN
00:24:37
00:23:11
CA MELIANA
NO
1387
348
Senior M
5313
HUGO TATAY MARTI
00:24:38
00:23:48
EAT&RUN
NO
1395
349
Senior M
7759
JAVIER AGUILO FURIO
00:24:40
00:21:42
INDEPENDIENTE
NO
1406
350
Senior M
3164
IVAN CABALLER ARNAL
00:24:44
00:24:04
INDEPENDIENTE
NO
1408
351
Senior M
4352
MARCOS ALBIACH BALAGUER
00:24:45
00:22:39
INDEPENDIENTE
NO
1422
352
Senior M
8039
DAVID TESCHENDORFF RAMON
00:24:49
00:23:55
INDEPENDIENTE
NO
1430
353
Senior M
5341
JORGE BALAGUER MARTINEZ DE CASTRO
00:24:52
00:23:37
INDEPENDIENTE
NO
1435
354
Senior M
6335
IVAN JIMENEZ FLORES
00:24:53
00:23:35
INDEPENDIENTE
NO
1438
355
Senior M
7496
VICENTE FERRER GRACIA
00:24:53
00:23:29
CE POBLA DE FARNALS
NO
1444
356
Senior M
5659
JORGE GABRIEL PORTERO DURAN
00:24:55
00:22:47
INDEPENDIENTE
NO
1454
357
Senior M
6299
RAMON MERY BELTRAN
00:24:57
00:23:44
INDEPENDIENTE
NO
1456
358
Senior M
5759
JAVIER DIAZ DE CERIO SEVILLA
00:24:58
00:23:55
SALESIANOS SAN ANTONIO ABAD
NO
1457
359
Senior M
7839
JUAN MANUEL AGUADO RAMON
00:24:58
00:22:27
INDEPENDIENTE
NO
1463
360
Senior M
3381
TONI SANCHEZ PERALES
00:25:00
00:24:27
CORRECANSINOS
NO
1466
361
Senior M
728
JAVIER GIL GALPARSORO
00:25:01
00:22:42
INDEPENDIENTE
NO
1470
362
Senior M
6896
JOSE ANTONIO BENEYTO REVELLES
00:25:02
00:21:55
SERRANO CLUB ATLETISMO
NO
1473
363
Senior M
6623
ROBERTO MEDINA RUZ
00:25:03
00:23:14
CLOCKWORK RUNNING
NO
1477
364
Senior M
3384
JAVIER CAMACHO DUQUE
00:25:04
00:24:37
INDEPENDIENTE
NO
1480
365
Senior M
835
SANTIAGO GUTIERREZ SANZ
00:25:04
00:24:10
INDEPENDIENTE
NO
1483
366
Senior M
4481
VICENTE GRAU LLOPIS
00:25:05
00:23:19
CLOCKWORK RUNNING
NO
1485
367
Senior M
8013
MOISES BENITO SANCHEZ
00:25:05
00:23:28
CLOCKWORK RUNNING
NO
1488
368
Senior M
3915
JESUS OLMEDA CARRASCO
00:25:06
00:23:36
RUN AND GUN
NO
1493
369
Senior M
7372
DAVID VALERA ROBLES
00:25:07
00:24:22
INDEPENDIENTE
NO
1494
370
Senior M
7841
EMILIO TORRES HERNANDEZ
00:25:07
00:22:20
INDEPENDIENTE
NO
1496
371
Senior M
3810
JOSE CARLOS ZAMORA ALCAÑIZ
00:25:08
00:24:38
INDEPENDIENTE
NO
1502
372
Senior M
7368
JUAN JOSE PASTOR PEREZ
00:25:09
00:22:46
INDEPENDIENTE
NO
1505
373
Senior M
3697
RAUL MONTERDE GIMENO
00:25:10
00:24:28
INDEPENDIENTE
NO
1507
374
Senior M
5655
SANTIAGO SANCHEZ LOPEZ
00:25:10
00:23:03
INDEPENDIENTE
NO
1508
375
Senior M
3291
JOSE LUIS BERLANGA GONZALEZ
00:25:11
00:24:27
INDEPENDIENTE
NO
1512
376
Senior M
2362
DAVID SALVADOR SEVILLA
00:25:14
00:24:40
CD RUNNERSWORLD
NO
1513
377
Senior M
5771
JORDI MADRID COSTA
00:25:14
00:24:15
INDEPENDIENTE
NO
1514
378
Senior M
7969
JORGE ALVAREZ CARRILLO
00:25:14
00:24:07
CLOCKWORK RUNNING
NO
1531
379
Senior M
4428
MANUEL MARIN VERDEJO
00:25:17
00:22:23
INDEPENDIENTE
NO
1549
380
Senior M
2261
ANTONIO ROCHA BELLO
00:25:20
00:24:37
SERRANO CLUB ATLETISMO
NO
1554
381
Senior M
5475
DAVID MARTINEZ SARTI
00:25:20
00:23:52
INDEPENDIENTE
NO
1559
382
Senior M
5684
JOSE LUIS GARCIA QUILIS
00:25:21
00:24:28
INDEPENDIENTE
NO
1563
383
Senior M
3544
PEDRO SANTARRUFINA HURTADO
00:25:22
00:25:22
INDEPENDIENTE
NO
1566
384
Senior M
4659
SERGIO LOPEZ VERGARA
00:25:22
00:23:59
CA UTIEL
NO
1570
385
Senior M
2707
RUBEN MARTI MARI
00:25:23
00:24:16
INDEPENDIENTE
NO
1578
386
Senior M
7176
JORGE RAFAEL GUERRERO PROAÑO
00:25:24
00:24:18
INDEPENDIENTE
NO
1580
387
Senior M
7905
DAVID VILLOTA BELTRAN
00:25:24
00:22:52
CDU POLITECNICA VALENCIA
NO
1585
388
Senior M
7062
CARLOS CASARES IGUAL
00:25:26
00:23:53
IES BENIMAMET
NO
1587
389
Senior M
7950
ALEJANDRO GOMEZ ROLDAN
00:25:26
00:23:11
INDEPENDIENTE
NO
1592
390
Senior M
5227
MANUEL SALES TRIGUERO
00:25:27
00:23:31
INDEPENDIENTE
NO
1601
391
Senior M
8049
ALEJANDRO MURCIA DOMINGUEZ
00:25:29
00:24:37
RUNNERS VALENCIA
NO
1606
392
Senior M
411
JAVIER COFRECES GUERRERO
00:25:30
00:23:17
INDEPENDIENTE
NO
1617
393
Senior M
3191
FRANCISCO LOPEZ CASTELLO
00:25:34
00:25:02
INDEPENDIENTE
NO
1622
394
Senior M
4653
PABLO AIZPUN CAMPOS
00:25:35
00:24:40
INDEPENDIENTE
NO
1623
395
Senior M
5266
JOAQUIN CORDOBA GONZALEZ
00:25:35
00:23:34
INDEPENDIENTE
NO
1624
396
Senior M
1801
DAVID SILLA MORENO
00:25:35
00:23:46
INDEPENDIENTE
NO
1628
397
Senior M
7464
CESAR GARCIA RICART
00:25:36
00:24:30
ABSOLUT RUNNERS
NO
1633
398
Senior M
2499
VICENT GIRBES JUAN
00:25:37
00:25:37
CDU POLITECNICA VALENCIA
NO
1635
399
Senior M
6828
JORGE LAHUERTA BALLESTEROS
00:25:39
00:24:18
INDEPENDIENTE
NO
1640
400
Senior M
986
GERMAN LOPEZ DOVAL
00:25:40
00:23:43
INDEPENDIENTE
NO
1641
401
Senior M
3038
MIGUEL ANGEL SEVILLA NEBOT
00:25:41
00:25:29
TRT MELIANA TRI-RUNNING-TRAIL
NO
1642
402
Senior M
4568
SERGIO GARCIA TORTOSA
00:25:41
00:24:43
INDEPENDIENTE
NO
1648
403
Senior M
6493
DAVID GIMENEZ RUBIO
00:25:42
00:23:06
INDEPENDIENTE
NO
1649
404
Senior M
7754
MIGUEL ANGEL NIETO RUIZ
00:25:42
00:24:33
INDEPENDIENTE
NO
1668
405
Senior M
3377
TONET FERNANDEZ FORNES
00:25:47
00:25:20
CA POBLATS MARITIMS
NO
1669
406
Senior M
3378
JOAN GIMENEZ CASAS
00:25:47
00:25:20
CA POBLATS MARITIMS
NO
1671
407
Senior M
3974
JAIME CASTRO PALOMAR
00:25:47
00:24:45
INDEPENDIENTE
NO
1675
408
Senior M
5472
JOSE JOAQUIN GARCIA MAGAÑA
00:25:48
00:24:25
REDOLAT TEAM
NO
1677
409
Senior M
354
SERGIO CASTILLO MILIAN
00:25:48
00:23:10
HOSTELNICA TEAM
NO
1685
410
Senior M
6787
JAIME ALHAMBRA CORDOBA
00:25:49
00:25:03
EL PILAR RUNNING TEAM
NO
1687
411
Senior M
1953
CARLOS VICEDO SEGURA
00:25:49
00:24:54
INDEPENDIENTE
NO
1698
412
Senior M
1633
JUAN JOSE ROMERO FERNANDEZ
00:25:51
00:23:48
INDEPENDIENTE
NO
1699
413
Senior M
4181
ADRIAN FERNANDEZ MORAL
00:25:52
00:24:39
INDEPENDIENTE
NO
1700
414
Senior M
4799
VICTOR LORENTE MIRALLES
00:25:52
00:24:49
INDEPENDIENTE
NO
1704
415
Senior M
204
CARLOS BLASCO BATALLER
00:25:52
00:22:51
INDEPENDIENTE
NO
1707
416
Senior M
1925
ANGEL UTRILLAS RODRIGUEZ
00:25:52
00:23:54
INDEPENDIENTE
NO
1709
417
Senior M
3122
CARLOS ANAYA GARRIGUES
00:25:53
00:25:07
INDEPENDIENTE
NO
1720
418
Senior M
7304
CARLOS VIDAL BALLESTER
00:25:55
00:23:45
INDEPENDIENTE
NO
1721
419
Senior M
1369
CRISTIAN RUBEN PANCORBO CRUZ
00:25:55
00:23:43
ESDES
NO
1724
420
Senior M
4758
JOSE MIGUEL VARELA
00:25:56
00:24:40
INDEPENDIENTE
NO
1729
421
Senior M
460
JONATHAN DE HARO
00:25:56
00:24:15
INDEPENDIENTE
NO
1738
422
Senior M
5971
FRANCISCO ALOS MAGAÑA
00:25:58
00:23:55
RUNNERS DE L´HORTA
NO
1739
423
Senior M
8021
FRANCISCO JOSE CUEVAS ALVAREZ
00:25:58
00:22:56
CE POBLA DE FARNALS
NO
1748
424
Senior M
4056
ADRIAN VALVERDE GARCIA
00:26:01
00:23:44
INDEPENDIENTE
NO
1758
425
Senior M
165
JOSE VICENTE BAU FERRANDO
00:26:03
00:24:37
INDEPENDIENTE
NO
1759
426
Senior M
4699
VICENTE RAMON LLOP VILANOVA
00:26:04
00:24:01
DELTA VALENCIA CA
NO
1760
427
Senior M
5048
ENRIQUE PIQUERES SALOM
00:26:04
00:23:49
INDEPENDIENTE
NO
1761
428
Senior M
5210
ACARIO FERNANDEZ FERNANDEZ
00:26:04
00:24:16
INDEPENDIENTE
NO
1762
429
Senior M
6981
JOSE LUIS SAN LAZARO TARAZON
00:26:04
00:23:28
INDEPENDIENTE
NO
1763
430
Senior M
7699
FELIX NAVARRO MERCE
00:26:04
00:25:05
INDEPENDIENTE
NO
1765
431
Senior M
3975
GABRIEL AGUDO COZAS
00:26:05
00:24:56
BLUE LINE EVASION RUNNING
NO
1769
432
Senior M
4260
JAVIER ALBACETE TEJEDOR
00:26:06
00:24:38
INDEPENDIENTE
NO
1773
433
Senior M
6876
PACO SANCHEZ MARMOL
00:26:06
00:24:26
INDEPENDIENTE
NO
1781
434
Senior M
259
JOSE IGNACIO BUESO BORDILS
00:26:08
00:21:59
INDEPENDIENTE
NO
1790
435
Senior M
1305
JAVIER NAVASQUILLO GAMIZ
00:26:09
00:23:52
TRIATLÓ CARLET
NO
1796
436
Senior M
6813
ISMAEL MANJON ANTON
00:26:10
00:24:49
INDEPENDIENTE
NO
1797
437
Senior M
7004
FRANCISCO MARTINEZ LOPEZ
00:26:11
00:23:22
INDEPENDIENTE
NO
1798
438
Senior M
7310
RUBEN CATALA CASANOVA
00:26:11
00:23:33
INDEPENDIENTE
NO
<< Anterior
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
Siguiente >>