III Carrera Universitat de València- Servei d’Educació Física i Esports
Resultados provisionales
<< Volver
Clasificación general
Página 18 de 70, mostrando 100 corredores de un total de 6998
P. gen.
P. cat.
Categoría
Dorsal
Nombre
T. oficial
T. real
Club
Local
1800
439
Senior M
1959
JUAN JOSE VIDAL BLESA
00:26:11
00:25:02
INDEPENDIENTE
NO
1803
440
Senior M
5893
VICENTE GARCIA SUÑER
00:26:12
00:23:13
INDEPENDIENTE
NO
1807
441
Senior M
4921
MANUEL TATAY GARCIA
00:26:13
00:25:25
CORRER POR ALMORZAR
NO
1809
442
Senior M
3987
ALFREDO CAMPOS FERRANDO
00:26:14
00:24:57
INDEPENDIENTE
NO
1813
443
Senior M
58
KEVIN AMAR
00:26:14
00:24:07
CLO-CLO RUN
NO
1821
444
Senior M
5645
ROBERTO M RIVERA LACOMBA
00:26:16
00:24:08
INDEPENDIENTE
NO
1840
445
Senior M
6122
GABRIEL ESTELLES GONZALEZ
00:26:20
00:22:37
NABOS RUN
NO
1842
446
Senior M
7785
DIEGO ALBERTO GARCIA GARCIA
00:26:20
00:25:16
INDEPENDIENTE
NO
1844
447
Senior M
1593
DANIEL RIPOLL PEREZ
00:26:20
00:25:11
INDEPENDIENTE
NO
1850
448
Senior M
5676
DIEGO GARCIA RUIZ
00:26:21
00:25:04
CLOCKWORK RUNNING
NO
1856
449
Senior M
7336
VICENTE MANUEL CEREZA CLEMENTE
00:26:22
00:23:43
GYP RUNNERS
NO
1857
450
Senior M
3016
JAVI PUCHOL DIAZ
00:26:23
00:26:23
GYP RUNNERS
NO
1860
451
Senior M
5760
SANTOS FERRER ESPINOSA
00:26:23
00:25:37
INDEPENDIENTE
NO
1863
452
Senior M
3296
LUIS GARCIA-CARO ANDREU
00:26:24
00:25:33
INDEPENDIENTE
NO
1872
453
Senior M
627
JOSE MANUEL GARCERA RODRIGO
00:26:26
00:25:28
INDEPENDIENTE
NO
1877
454
Senior M
7069
JOSE MANUEL NIETO MEDINA
00:26:28
00:24:57
IES BENIMAMET
NO
1878
455
Senior M
7071
JOSE JESUS PARDO DESCALZO
00:26:28
00:23:04
IES BENIMAMET
NO
1883
456
Senior M
6432
VICTOR MANGAS PEREZ
00:26:29
00:22:49
INDEPENDIENTE
NO
1884
457
Senior M
7895
SERGIO TORRES PIQUERAS
00:26:29
00:25:45
REDOLAT TEAM
NO
1886
458
Senior M
532
JUAN CARLOS ESTEBAN FERRER
00:26:29
00:22:55
INDEPENDIENTE
NO
1892
459
Senior M
8006
ERNESTO RIOS MESSANA
00:26:31
00:24:58
INDEPENDIENTE
NO
1895
460
Senior M
5661
CRISTOBAL GALVEZ FLORES
00:26:32
00:24:24
GYP RUNNERS
NO
1897
461
Senior M
8054
VICTOR MIQUEL GENOVES CHISBERT
00:26:32
00:25:46
INDEPENDIENTE
NO
1902
462
Senior M
2565
RAFAEL ALCOVER ORTEGA
00:26:34
00:26:14
BLADE RUNNERS
NO
1904
463
Senior M
7033
RAUL VENEGAS DEL RIO
00:26:34
00:23:50
IMPORTACO RUNNER
NO
1906
464
Senior M
6980
MOISES NAVARRO SOLERA
00:26:35
00:24:40
INDEPENDIENTE
NO
1907
465
Senior M
7849
PABLO GARGALLO TATAY
00:26:35
00:24:28
INDEPENDIENTE
NO
1914
466
Senior M
6863
BORJA PEREZ CEREZO
00:26:36
00:25:43
CLOCKWORK RUNNING
NO
1937
467
Senior M
7417
ABEL JIMENEZ CASTILLO
00:26:40
00:25:31
INDEPENDIENTE
NO
1938
468
Senior M
7843
ROBERTO GARCIA CHACON
00:26:40
00:23:24
INDEPENDIENTE
NO
1947
469
Senior M
1330
EDUARDO OLMOS MAS
00:26:41
00:24:40
INDEPENDIENTE
NO
1948
470
Senior M
3582
CARLOS MEDIERO MARTI
00:26:42
00:24:28
INDEPENDIENTE
NO
1950
471
Senior M
5186
RUBEN CASTILLO GONZALEZ
00:26:42
00:23:02
THE RUNNERS OF GODELLA
NO
1952
472
Senior M
7212
ROBERTO RAMON MARTINEZ
00:26:42
00:24:58
MANGARRUFA TEAM
NO
1953
473
Senior M
7277
LUIS ARANCE GONZALEZ
00:26:42
00:25:08
PEÑA EL COYOTE
NO
1956
474
Senior M
3353
ANDRES NAVARRO ABAD
00:26:43
00:24:19
INDEPENDIENTE
NO
1963
475
Senior M
5277
SERGIO JAREÑO GARCIA
00:26:46
00:25:07
INDEPENDIENTE
NO
1966
476
Senior M
4580
JUAN JOSE SUSIN LUQUE
00:26:47
00:25:16
CARESPORT.ES
NO
1969
477
Senior M
140
TIZIANO BALZANO
00:26:47
00:24:47
INDEPENDIENTE
NO
1983
478
Senior M
5399
SERGIO GONZALEZ MORENO
00:26:50
00:24:53
INDEPENDIENTE
NO
1984
479
Senior M
7288
ANTONIO TRUJILLO SANCHEZ
00:26:50
00:25:46
INDEPENDIENTE
NO
1990
480
Senior M
995
RAUL LOPEZ LOPEZ
00:26:51
00:25:22
INDEPENDIENTE
NO
1991
481
Senior M
5074
JOSEP SANCHEZ DAVID
00:26:52
00:25:05
INDEPENDIENTE
NO
1995
482
Senior M
3913
JUAN GASULL AGUILAR
00:26:53
00:24:38
INDEPENDIENTE
NO
1996
483
Senior M
5663
VICTOR SAIZ LOPEZ
00:26:53
00:25:06
INDEPENDIENTE
NO
2008
484
Senior M
5253
FERNANDO GOMEZ MORUNO
00:26:56
00:25:41
INDEPENDIENTE
NO
2009
485
Senior M
6309
JAVIER GARCIA QUILIS
00:26:56
00:26:01
INDEPENDIENTE
NO
2011
486
Senior M
5894
JAVIER AGUDO GIMENEZ
00:26:57
00:23:57
INDEPENDIENTE
NO
2016
487
Senior M
1878
LUIS TOCINO MACIAS
00:26:57
00:24:50
INDEPENDIENTE
NO
2019
488
Senior M
6561
RUBEN MARTINEZ PEREZ
00:26:58
00:25:04
INDEPENDIENTE
NO
2024
489
Senior M
799
IVAN ANDRES GRANDA MANOSALVAS
00:26:58
00:25:19
PIONEROS DE SUDAMERICA
NO
2026
490
Senior M
4217
ALEJANDRO VISCONTI GARCIA
00:26:59
00:25:04
INDEPENDIENTE
NO
2027
491
Senior M
4610
JAVI CUESTA MARTINEZ
00:26:59
00:26:17
GENT DE FOIOS
NO
2032
492
Senior M
5945
CARLOS HERRERA ESCAMILLA
00:26:59
00:25:04
INDEPENDIENTE
NO
2033
493
Senior M
504
RONAM DUMSER
00:26:59
00:24:52
UCV
NO
2034
494
Senior M
652
FRANCISCO JAVIER GARCIA DE LAS HERAS
00:26:59
00:23:50
INDEPENDIENTE
NO
2045
495
Senior M
5745
PABLO ESTEVE PALOP
00:27:01
00:26:08
CLOCKWORK RUNNING
NO
2048
496
Senior M
6272
DANIEL ARTACHO ROMEA
00:27:01
00:24:33
INDEPENDIENTE
NO
2049
497
Senior M
7236
FERNANDO VALLES GIL
00:27:01
00:25:48
INDEPENDIENTE
NO
2051
498
Senior M
4173
RAUL VALENCIA RODRIGUEZ
00:27:02
00:25:09
REDOLAT TEAM
NO
2056
499
Senior M
2981
ADRIAN SERRANO NAVARRO
00:27:03
00:22:35
INDEPENDIENTE
NO
2059
500
Senior M
4485
CARLOS DEL RIO GOMEZ
00:27:03
00:25:41
RAAA-81
NO
2061
501
Senior M
4878
LUIS DEL BAÑO FERNANDEZ
00:27:03
00:23:45
INDEPENDIENTE
NO
2065
502
Senior M
7220
JAVIER MARUENDA SANZ
00:27:04
00:23:00
MANGARRUFA TEAM
NO
2078
503
Senior M
4279
RAUL MENOR RODRIGUEZ
00:27:06
00:23:41
INDEPENDIENTE
NO
2087
504
Senior M
7769
JULIAN JOSE PONCE MILIO
00:27:07
00:23:12
EVOLUXION RUNNING
NO
2088
505
Senior M
816
JUAN CARLOS GUEVARA VALIENTE
00:27:07
00:24:40
INDEPENDIENTE
NO
2108
506
Senior M
6563
FERNANDO JAVIER MARTINEZ JULIAN
00:27:11
00:25:15
THE KENYAN URBAN WAY -RAQUEL LANDIN-
NO
2110
507
Senior M
7369
FRANCISCO VICENTE BIEL SANCHIS
00:27:11
00:23:57
INDEPENDIENTE
NO
2116
508
Senior M
5507
JORGE MARCO COLLADO
00:27:13
00:24:00
INDEPENDIENTE
NO
2120
509
Senior M
1315
ENRIQUE NOGUERA BERTO
00:27:13
00:26:16
INDEPENDIENTE
NO
2122
510
Senior M
4988
ROSARIO MIGLIARO SARNO
00:27:14
00:25:38
PIONEROS DE SUDAMERICA
NO
2124
511
Senior M
367
SAUL CAUSERA GUILLOT
00:27:14
00:24:47
INDEPENDIENTE
NO
2125
512
Senior M
1356
JOSE FRANCISCO PALACIOS ABELLA
00:27:14
00:25:08
INDEPENDIENTE
NO
2126
513
Senior M
1874
ABDOUL AZIZ THIAM
00:27:14
00:25:39
INDEPENDIENTE
NO
2130
514
Senior M
6422
SEBASTIAN ALFONSO MAGRANER
00:27:15
00:24:53
INDEPENDIENTE
NO
2143
515
Senior M
6873
MANUEL SIMON SENIS
00:27:18
00:26:03
CUDOL RUNNERS
NO
2150
516
Senior M
449
SERGIO CUENCA GARCIA
00:27:19
00:26:21
INDEPENDIENTE
NO
2152
517
Senior M
4767
FRANCESC SANCHIS LABORDA
00:27:20
00:26:28
SALESIANOS SAN ANTONIO ABAD
NO
2154
518
Senior M
1542
ANTONIO RAMAL PONS
00:27:20
00:21:48
INDEPENDIENTE
NO
2159
519
Senior M
2319
FRANCISCO HIGINIO VILLENA CABAÑERO
00:27:22
00:27:16
AD PINDARO
NO
2161
520
Senior M
6691
RAUL SEBASTIA ORTEGA
00:27:22
00:23:39
NABOS RUN
NO
2177
521
Senior M
6663
FRANCISCO PONZ GONZALEZ
00:27:25
00:23:03
INDEPENDIENTE
NO
2210
522
Senior M
2864
ALBERTO NAVARRO ECED
00:27:31
00:27:15
INDEPENDIENTE
NO
2211
523
Senior M
5634
LUIS MIGUEL GUIJARRO MARQUES
00:27:31
00:24:17
INDEPENDIENTE
NO
2216
524
Senior M
768
IGNACIO GOMEZ GIL
00:27:31
00:24:28
INDEPENDIENTE
NO
2217
525
Senior M
4753
ALBERT HERVAS LLINARES
00:27:32
00:27:32
CA PAIPORTA
NO
2223
526
Senior M
5785
VICENTE JOSE MORA MURIE
00:27:33
00:25:19
INDEPENDIENTE
NO
2225
527
Senior M
7545
PACO MORENO GARCIA
00:27:33
00:23:40
INDEPENDIENTE
NO
2232
528
Senior M
1661
MARIO RUBIO GIJON
00:27:34
00:25:32
INDEPENDIENTE
NO
2239
529
Senior M
5372
JAVIER MUÑOZ PLA
00:27:36
00:25:19
INDEPENDIENTE
NO
2240
530
Senior M
6284
VICENTE ELVIAS MORALES
00:27:36
00:25:49
CLOCKWORK RUNNING
NO
2242
531
Senior M
6995
FRANCISCO PONS MAROTO
00:27:36
00:23:09
INDEPENDIENTE
NO
2249
532
Senior M
14
JORDI AGUILO GISBERT
00:27:37
00:25:28
INDEPENDIENTE
NO
2255
533
Senior M
7562
JOSE JAVIER TORRENTE LOPEZ
00:27:38
00:23:55
NABOS RUN
NO
2256
534
Senior M
1635
PAU ROMERO JORDA
00:27:38
00:26:24
INDEPENDIENTE
NO
2258
535
Senior M
6564
JOAN VICHE FRANCO
00:27:39
00:25:34
INDEPENDIENTE
NO
2264
536
Senior M
1273
ALBERTO NACHER ESPUIG
00:27:39
00:24:15
INDEPENDIENTE
NO
2266
537
Senior M
4679
JORGE BROTONS GIMENO
00:27:40
00:25:40
CLOCKWORK RUNNING
NO
2267
538
Senior M
5274
JAVI MOYA NEGRE
00:27:40
00:22:23
INDEPENDIENTE
NO
<< Anterior
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
|
22
Siguiente >>