III Carrera Universitat de València- Servei d’Educació Física i Esports
Resultados provisionales
<< Volver
Clasificación general
Página 15 de 70, mostrando 100 corredores de un total de 6998
P. gen.
P. cat.
Categoría
Dorsal
Nombre
T. oficial
T. real
Club
Local
498
139
Senior M
2559
RAFAEL ANGEL LOPEZ MURILLO
00:21:16
00:21:05
INDEPENDIENTE
NO
500
140
Senior M
3358
ANTONIO MARTIN LEON
00:21:16
00:20:55
INDEPENDIENTE
NO
514
141
Senior M
2873
JUAN MANUEL FERNANDEZ LECHUGA
00:21:21
00:21:12
INDEPENDIENTE
NO
516
142
Senior M
2695
JOSE ANTONIO FLORES JAEN
00:21:22
00:21:09
REDOLAT TEAM
NO
518
143
Senior M
2866
JAIME REAL LOPEZ
00:21:22
00:21:06
ROMPIENDO LIMITES
NO
522
144
Senior M
2756
CARLOS LOPEZ SEBASTIAN
00:21:23
00:21:06
INDEPENDIENTE
NO
523
145
Senior M
2912
FRANCISCO GARCIA MARTINEZ
00:21:23
00:21:10
INDEPENDIENTE
NO
524
146
Senior M
3033
ANTONIO VENTURA JODAR
00:21:23
00:21:12
INDEPENDIENTE
NO
525
147
Senior M
4199
CARLES MASCARELL VIDAL
00:21:23
00:20:38
INDEPENDIENTE
NO
529
148
Senior M
2034
ROBERTO VISCONTI CIFRE
00:21:25
00:21:18
TRAGALEGUAS.ORG
NO
532
149
Senior M
3713
JAVIER CAÑADILLAS PARDO
00:21:25
00:20:59
CA RUNNING DEAD
NO
534
150
Senior M
2618
DIONISIO CUBERO DIAZ
00:21:26
00:21:07
INDEPENDIENTE
NO
536
151
Senior M
7706
FRANCISCO ARREBOLA BALLESTEROS
00:21:27
00:20:46
REDOLAT TEAM
NO
539
152
Senior M
2560
DAVID JOSE COLLADO VIDAL
00:21:28
00:21:12
UA UA RUNNING
NO
541
153
Senior M
2908
IKER GOROSPE EXPOSITO
00:21:28
00:21:28
INDEPENDIENTE
NO
550
154
Senior M
2361
RUBEN SEGRERA LLORIS
00:21:31
00:21:27
ELS CARAGOLETS
NO
553
155
Senior M
2403
MANUEL JUSTE MARTI
00:21:32
00:21:27
INDEPENDIENTE
NO
559
156
Senior M
2811
JUAN MANUEL LOPEZ PEREZ
00:21:33
00:21:18
SERRANO CLUB ATLETISMO
NO
562
157
Senior M
2905
ALEJANDRO NIETO DE TADEO
00:21:34
00:21:21
CLOCKWORK RUNNING
NO
565
158
Senior M
5555
CARLOS TARREGA VILANOVA
00:21:34
00:21:22
CLOCKWORK RUNNING
NO
567
159
Senior M
2892
GUILLERMO CUESTA SOTO
00:21:35
00:21:21
INDEPENDIENTE
NO
568
160
Senior M
3610
MANUEL GONZALEZ DE MARTOS
00:21:35
00:21:08
SAN VICENTE RUNNING TEAM
NO
569
161
Senior M
3683
GUILLERMO GARCIA LAINEZ
00:21:35
00:21:07
INDEPENDIENTE
NO
570
162
Senior M
3943
JAVI TORRES SEGURA
00:21:35
00:21:13
INDEPENDIENTE
NO
580
163
Senior M
2494
JOAN JOSEP GENOVES CHISBERT
00:21:38
00:21:27
INDEPENDIENTE
NO
585
164
Senior M
1285
FRANCISCO NAVARRO FERNANDEZ
00:21:39
00:21:05
ESCUELA DEL CORREDOR VALENCIA
NO
592
165
Senior M
1998
MIGUEL SANZ GUTIERREZ
00:21:43
00:21:41
CICLOENTRENO
NO
595
166
Senior M
5742
IÑAKI HUELAMO RAUSELL
00:21:43
00:20:58
EL PILAR RUNNING TEAM
NO
602
167
Senior M
2539
PABLO JOSE DOMINGUEZ PONS
00:21:47
00:21:30
CD UNIVERSIDAD DE VALENCIA
NO
603
168
Senior M
2582
ENRIQUE PONCE DE LA IGLESIA
00:21:47
00:21:27
AC WONDER
NO
604
169
Senior M
2675
OLIVER GAITAN LARRUBIA
00:21:47
00:21:31
CORRECANSINOS
NO
607
170
Senior M
2755
CARLOS VAQUERO CLEMENTE
00:21:48
00:21:30
INDEPENDIENTE
NO
608
171
Senior M
2772
ALEX ESTEVE OLIVER
00:21:48
00:21:25
CC AL TROT-GUADASSUAR
NO
611
172
Senior M
2664
DAVID ALGARRA HUELAMO
00:21:49
00:21:28
INDEPENDIENTE
NO
616
173
Senior M
2890
ALEJANDRO GARCIA SERRANO
00:21:50
00:21:40
ROMPIENDO LIMITES
NO
617
174
Senior M
4205
JOSE CERVERA NAVARRO
00:21:50
00:21:06
RUNNERS VALENCIA
NO
622
175
Senior M
3431
JOSE SEGUI SANCHEZ
00:21:51
00:21:17
JUSTIS RUNNERS
NO
631
176
Senior M
2637
SALVADOR SANCHIS ORTEGA
00:21:53
00:21:41
RUNNERS VALENCIA
NO
632
177
Senior M
2857
JUAN MIGUEL HIDALGO BARONA
00:21:53
00:21:42
CA POBLA DE VALLBONA
NO
636
178
Senior M
4016
ALBERTO MILLAN HERVAS
00:21:53
00:21:05
CLO-CLO RUN
NO
641
179
Senior M
7703
IVAN MARTINEZ CLEMENTE
00:21:54
00:20:45
PINAJOVEN
NO
643
180
Senior M
2098
VICENTE BAREA VALERO
00:21:55
00:21:54
PIKIRUNNERS
NO
646
181
Senior M
2464
CARLOS BONIAS CAÑADA
00:21:56
00:21:39
BLUE LINE EVASION RUNNING
NO
647
182
Senior M
2596
DAVID OSSET BORRELL
00:21:56
00:21:42
PATERNA RUNNERS
NO
650
183
Senior M
3184
CARLOS MICHEL GARCIA RAGA
00:21:56
00:21:17
ROSA DEL VENTS
NO
671
184
Senior M
6106
EMILIO RONDA ESTESO
00:21:59
00:21:26
TRAGALEGUAS.ORG
NO
672
185
Senior M
3515
HRISTO ILIEV
00:22:00
00:21:37
INDEPENDIENTE
NO
673
186
Senior M
3686
JOSE RAMON PAREDES MOSSI
00:22:00
00:21:33
INDEPENDIENTE
NO
674
187
Senior M
3934
PACO PASTOR ALBERT
00:22:00
00:21:24
COLLA EL PAROTET
NO
677
188
Senior M
3083
ELOY HERRERO DE LORO
00:22:01
00:21:46
IMPORTACO RUNNER
NO
679
189
Senior M
2009
DAVID CARRASCO VELA
00:22:02
00:21:56
CORREDORES DE LA RUTA
NO
681
190
Senior M
2671
RUBEN MORA MARTIN
00:22:03
00:21:50
CAMPANAR EXPERIENCE
NO
683
191
Senior M
3452
ENRIQUE ALVAREZ MONTAÑES
00:22:03
00:21:34
LOS GÜICAN
NO
685
192
Senior M
308
BORJA CAÑETE DAVO
00:22:03
00:21:05
INDEPENDIENTE
NO
691
193
Senior M
2550
ALBERTO RUBIO COLLADO
00:22:05
00:21:47
TITAGUAS RUNNERS
NO
711
194
Senior M
2597
FERNANDO ESLAVA FERNANDEZ
00:22:09
00:21:56
PATERNA RUNNERS
NO
715
195
Senior M
2838
RAFAEL GAY RODRIGO
00:22:10
00:22:01
INDEPENDIENTE
NO
716
196
Senior M
2867
JAVIER SANCHEZ MIR
00:22:10
00:21:53
INDEPENDIENTE
NO
718
197
Senior M
5912
ANTONIO GARCIA JIMENEZ
00:22:10
00:21:27
KIKE MORET AND RUNNING
NO
719
198
Senior M
3731
IVAN MUÑOZ ROSALEÑ
00:22:11
00:21:33
CORREDORES DE LA RUTA
NO
725
199
Senior M
3315
ISIDRO QUILES LOPEZ
00:22:12
00:21:46
INDEPENDIENTE
NO
726
200
Senior M
3550
JOSE COSIN MORENO
00:22:12
00:21:48
ASINDOWN RUNNING
NO
727
201
Senior M
10254
DAVID MARCHANTE COMPANY
00:22:12
00:21:49
CLOCKWORK RUNNING
NO
734
202
Senior M
3940
JAIME FERRANDIS FERRANDIS
00:22:14
00:21:45
CD PRONADORES
NO
743
203
Senior M
2631
CHRISTIAN SANCHIS TORTOSA
00:22:17
00:22:08
INDEPENDIENTE
NO
746
204
Senior M
3236
LUIS LOPEZ LATORRE
00:22:17
00:21:54
CA UTIEL
NO
747
205
Senior M
3548
FRANCISCO JOSE CABO PEREZ
00:22:17
00:21:53
ASINDOWN RUNNING
NO
749
206
Senior M
2940
LUIS EMILIO PARRA SAIZ
00:22:18
00:22:03
INDEPENDIENTE
NO
753
207
Senior M
6446
BORJA SANTOS SANTOS
00:22:18
00:20:49
CT HURACAN VALENCIA
NO
755
208
Senior M
3724
ALBERTO GONZALEZ DOLZ
00:22:19
00:21:53
CLOCKWORK RUNNING
NO
762
209
Senior M
2947
ALVARO CASTIBLANQUES LEON
00:22:20
00:21:58
JUSTIS RUNNERS
NO
764
210
Senior M
3134
JESUS SANCHEZ PEDREGOSA
00:22:20
00:21:46
CDU POLITECNICA VALENCIA
NO
768
211
Senior M
3308
VICTOR RUIZ LOPEZ
00:22:21
00:21:50
INDEPENDIENTE
NO
771
212
Senior M
1341
FRANCISCO JAVIER ORTEGA BRAGADO
00:22:21
00:21:15
RIOJA TRIATLON
NO
774
213
Senior M
3470
JAVIER SOLAZ IGLESIAS
00:22:23
00:21:44
REDOLAT TEAM
NO
777
214
Senior M
4716
JUAN ANTONIO BALLESTIN GONZALEZ
00:22:23
00:21:37
INDEPENDIENTE
NO
779
215
Senior M
7546
SERGIO GARCIA OBON
00:22:24
00:21:38
CA MURCIELAGOS
NO
785
216
Senior M
6812
CARLOS FELICES GARCIA
00:22:25
00:21:41
INDEPENDIENTE
NO
788
217
Senior M
3789
ALBERTO GOMEZ VIDAL
00:22:26
00:22:04
TORRENT RUNNERS
NO
789
218
Senior M
1149
JOSE MATEU MARIN
00:22:26
00:21:55
CA ROCAFORT RUNNING
NO
790
219
Senior M
2931
ALEJANDRO SANOGUERA TORRES
00:22:27
00:22:16
CLOCKWORK RUNNING
NO
791
220
Senior M
3437
MIGUEL ANGEL GARCIA ALVAREZ
00:22:27
00:22:01
CLOCKWORK RUNNING
NO
808
221
Senior M
4884
ALVARO PAGAN DIAZ
00:22:30
00:21:44
CA CORRELIANA
NO
810
222
Senior M
3413
DANIEL VILLALBA SANTOS
00:22:31
00:22:03
CD PRONADORES
NO
813
223
Senior M
3720
VICTOR PEREZ DOMINGO
00:22:32
00:21:46
REDOLAT TEAM
NO
815
224
Senior M
6486
JORGE TORRO CANDEL
00:22:32
00:21:14
INDEPENDIENTE
NO
825
225
Senior M
3502
PABLO JOSE FUENTES ESCUDERO
00:22:35
00:22:05
CA QUART
NO
828
226
Senior M
3203
ALBERTO MARTINEZ FRANCES
00:22:36
00:21:57
CD UNIVERSIDAD DE VALENCIA
NO
833
227
Senior M
2696
ANTONIO JESUS SANCHEZ LATORRE
00:22:37
00:22:19
INDEPENDIENTE
NO
842
228
Senior M
3011
JOAQUIN ORTIN DE LA FUENTE
00:22:38
00:22:22
RUNNERS VALENCIA
NO
860
229
Senior M
7119
ERIC MARTINEZ BAIXAULI
00:22:43
00:21:55
AE LA PORTE FRESCA
NO
861
230
Senior M
7460
EDUARDO DEL OLMO SALES
00:22:43
00:21:57
CE POBLA DE FARNALS
NO
868
231
Senior M
3524
XL CHEN GARCIA
00:22:45
00:22:19
INDEPENDIENTE
NO
870
232
Senior M
4140
VICENTE OLIVER SALVADOR
00:22:45
00:21:39
CLOCKWORK RUNNING
NO
872
233
Senior M
3491
DAVID GUARDIOLA JUAREZ
00:22:46
00:22:26
INDEPENDIENTE
NO
878
234
Senior M
3793
JUAN LUIS LOPEZ MAZA
00:22:47
00:22:13
LOS MAREAOS
NO
879
235
Senior M
5549
JUAN SALES SANCHEZ
00:22:47
00:20:48
CA MURCIELAGOS
NO
880
236
Senior M
7347
DAVID ADALID GOMEZ
00:22:47
00:22:00
REDOLAT TEAM
NO
881
237
Senior M
1584
BORJA RICART LUNA
00:22:47
00:21:40
CT A CORRE CUITA
NO
884
238
Senior M
3565
VICENTE MERINO FEBRER
00:22:48
00:22:06
DURISTORARIS
NO
<< Anterior
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
Siguiente >>